@Jarem
Dobra, czyli jednak pieczarka. Pewnie właśnie ta okazała. Nie jest to temat w którym mocno się czuję.
Z pieczarkami zasada jest taka - jak nigdzie nie żółknie i nie jebie chemią to można jeść (trująca karbolowa żółknie i jebie chemią). Jakbyś chciał próbować wrzuć jednak te dwa zdjęcia na grupę do identyfikacji, bo ja na 100% nie potwierdzę.
Zaloguj się aby komentować