Czy jestem okrutny? Syn zaczął ostatnio mocno przesadzać z kompem więc mu powiedziałem że jeśli chce w weekend grać to ma za każdą zrobioną pompkę minutę czasu przed ekranem. Ucieszył się bo myślał że będzie totalny ban i pierwszego dnia zrobił 120 (w seriach) więc stwierdziłem że zadanie jest zbyt łatwe i teraz zaliczam tylko te pełne do samej ziemi i za 2 takie pompki daje minutę