czasem aż mi żal konfiarzy że są tacy głupi...
żartuję, ani trochę nie jest mi żal, j⁎⁎ać foliarzy
#bekazkonfederacji #polityka #bekazpodludzi

czasem aż mi żal konfiarzy że są tacy głupi...
żartuję, ani trochę nie jest mi żal, j⁎⁎ać foliarzy
#bekazkonfederacji #polityka #bekazpodludzi

"czasem aż mi żal konfiarzy że są tacy głupi..."
@festiwal_otwartego_parasola Homo sapiens nie pochodzą od małpy, mieli wspólnego przodka. Małpy poszły w siłe ludzie w rozum, chociaż spoglądając na lewactwo z rozumem nie macie wiele wspólnego. Jak to jest być głupszym niż przeciętny gimnazjalista?
@festiwal_otwartego_parasola Jestes szympansem, prosze doedukuj sie.
"Zarówno ludzie, jak i małpy należą do ssaków naczelnych. Ale ludzie NIE SĄ potomkami małp ani innych żyjących obecnie naczelnych. Dzielimy po prostu wspólnego, małpiego przodka ze współczesnymi szympansami, żyjącego ok. 7 milionów lat temu."
https://cep.uj.edu.pl/ciekawostki/-/journal_content/56_INSTANCE_n6xsHie4W8iP/139445489/151655811
@festiwal_otwartego_parasola E tam,podobno mam mieć z nią wspólnego przodka setki tysięcy czy tam miliony lat temu. Ty zresztą też,no chyba że w twojej rodzinie ruchali później te małpy i jesteś tego owocem... Milion lat to masa czasu, 65 milionów lat temu wymarły dinozaury więc wiesz...
Koroluki zresztą podobnie jak niektóre murzyny i lewaki (jak wiadomo sporo lewaków to żydzi)) to mogą i od małp pochodzić,ja tam nie wiem co czyi przodkowie robili po nażarciu się sfermentowanych owoców - i nie wnikam...
PS: Taki plot twist,taka ironia losu - lewaki używają określenia "pochodzi od małpy" które wymyślili protestanccy przeciwnicy ewolucjonizmu.
@festiwal_otwartego_parasola A jak tu nie być mega-złośliwym i wulgarnym ? Wspólny przodek a nie małpa,no do cholery jasnej, ile można no...
Lewak Koroluk udaje "mądrego",a powtarza wysryw protestantów zwalczających ewolucjonizm z tym "pochodzeniem od małpy". Świadomie stworzono to "obraźliwie" żeby wyszydzić ideę ewolucji ty nieogarze.
Wart pac pałaca a pałac paca ot co. Niedouczony "naukowy" lewak - godny oponent dla fanatyka religijnego z Konfy.
@dsol17
powyżej kolega który trzyma twoją stronę napisał:
Zarówno ludzie, jak i małpy należą do ssaków naczelnych. Ale ludzie NIE SĄ potomkami małp ani innych żyjących obecnie naczelnych. Dzielimy po prostu wspólnego, małpiego przodka ze współczesnymi szympansami, żyjącego ok. 7 milionów lat temu."
małpa jako wspólny przodek to skrót myślowy, a nie implikowanie, że pochodzimy od współczesnych szympansów, powtarzam to po raz drugi i ostatni
a co do koroluka, geniuszem nie jest, a pomimo to oranie konfiarzy idzie mu fantastycznie - pytanie retoryczne jak to o konfiarzach świadczy
@jajkosadzone tak
https://www.wnp.pl/parlamentarny/osoba/konrad-niznik,196625.html
@jajkosadzone wygląda na to, że niestety legitne, chociaż w sumie zero zdziwienia
https://twitter.com/KonradNiznik_/status/1743268823417983143
@e5aar
Pochodzimy od wspólnego przodka, który zdecydowanie należał do nadrodziny Hominoidea, czyli (Małp) Człekoksztalnych, która zaś należy do Małp Wąskonosych. Zamierzasz się kłócić, czy coś należące do Małp Wąskonosych jest małpą, czy nie?
Plus ten "tok rozumowania" co zaprezentowałeś ma chyba dodatkowy chromosom. Z czegoś co było małpą (i czego jeszcze nie znamy) wyewoluowały małpy szympansy i małpy ludzie (skoro gadamy o stricte biologii). W jaki sposób to ma w drugą stronę działać, jakaś dylatacja czasoprzestrzeni?
@Ragnarokk tu nie chodzi o ślepe zaułki. Ewolucja do nikąd nie dąży. Po prostu lepiej dostosowane do środowiska osobniki mają wyższą szansę się rozmnożyć, więc statystycznie kolejne pokolenia są coraz lepiej dostosowane do środowiska. Chyba, że środowisko się zmieni, wtedy może się okazać, że już nie dadzą rady się dostosować.
@festiwal_otwartego_parasola ja w sumie podziwiam Konfederatów - masz całą możliwą wiedzę świata w komputerze, możesz przeczytać na czym polega ewolucja, ale wybierasz ignorancję i postujesz takie wpisy. Dodam, że sama kiedyś nie wiedziałam, czemu np. inne małpy nie wyewoluowały, a my wyewoluowaliśmy, tzn. czemu są jakieś inne gatunki, które żyją równolegle, pomimo słabszego przystosowania, skoro niby my rozwinęliśmy się z nich. Ale jako człowiek ciekawy sprawdziłam jak to jest! Dla tych co nie wiedzą, małpy i ludzie mają wspólnego przodka, który żył około 60 mln lat temu, więc nie pochodzimy od małp, które widzimy dzisiaj.
@GtotheG Po pierwsze - od małpy to może pochodzi taki Koroluk - nie wiem co jego przodkowie robili po nażarciu się sfermentowanych owoców.
Po drugie - tak,był podobno jakiś współny przodek kilka milionów lat temu. Od tego czasu trochę się zmieniło.
Po trzecie - zasadniczo co jeśli "bóg" wyglądał np tak jak poniżej
https://as1.ftcdn.net/v2/jpg/06/29/90/06/1000_F_629900656_3alyUyglFFYwMObA2h145HCbI8rYa17U.jpg
Oczywiście to szurstwo jak jasna cholera,ale taki Daniken i kilku innych na bazie mitów sumeryjskich twierdzą,że "Bogowie" stworzyli ludzi jako niewolniczą siłę roboczą. Ma to sens: Krew RH minus i poronienia przy różnicy czynnika RH.
@GtotheG Teraz już nic - podobno wg tych Danikenów to złoto mieliśmy kopać i takie sprawy. Może zresztą coś nie pykło czy tam ci kosmici się znudzili nami już dawno/wybili się nawzajem robiąc przy okazji rozpierdziel na ziemi ?
W sumie może było tak: zmodyfikowali genetycznie małpy żeby coś nielegalnie ukraść/ukopać a tu się okazało,że te zmodyfikowane seksiły się z tymi nie zmodyfikowanymi i mimo zabezpieczeń były z tego młode - więc posprzątali na szybko co mogli robiąc jakieś "kataklizmy" a jak wyszło,że tego nie da się i tak "zamieść pod dywan" sprawy to zrobili to co murzyński tatuś - uciekli w cholerę. Może tam w kosmosie też mają przepisy,że "zrobiłeś nowe inteligentne życie to wychowuj albo choć płać".
@GtotheG Czy ja muszę się z każdą #teoriaspiskowa jaką zacytuję zgadzać w pełni i nieodwołalnie ?
podobno wg tych Danikenów to złoto mieliśmy kopać i takie sprawy
Pewnie,że uran bardziej by tu pasował jakby co. Ale jak powołuję się na źródło,to powołuję się na źródło - Danikeny i inne takie pisali o złocie i niby zwalczaniu globcia nim u kosmitów to piszę złoto,jak by to absurdalnie wg. mnie nie brzmiało. Ponieważ powołuję się na źródło a nie sam dokładam od siebie.
Gdybym dokładał się tu od siebie to faktycznie powinienem iść - nie na terapię tylko w pasy 24/dobę ok ?
To że człowiek mógł zostać "stworzony" poprzez ingerencję genetyczną jest teoretycznie możliwe,choć to tylko #teoriaspiskowa .Reszta to domysły i tak.
Zaloguj się aby komentować