@Ragnarokk Cośtam może wróci @Cybulion: zakładając,że będą wybory. Możliwe,że wcześniej.
Z jednej strony wcześniej oznaczałoby potwierdzenie moich "teorii spiskowych" nareszcie. Z drugiej strony oznaczałoby pewnie poważny niefart pt. "brak wypłaty za ciężki zapierdol".