
Do zdarzenia miało dojść niedługo po 18:00. Wtedy policjanci otrzymali zgłoszenie od personelu szpitala, że na terenie placówki pojawił się mężczyzna, który przy użyciu ostrego narzędzia zaatakował personel medyczny. Według nieoficjalnych informacji poszkodowani to ordynator oddziału gastrologicznego, pielęgniarka i dwie pacjentki.
Jak nieoficjalnie ustalił TVN24 , zatrzymany napastnik to mężczyzna w wieku dwudziestu kilku lat, który w czasie zatrzymania był nietrzeźwy i funkcjonariusze mają problem, by nawiązać z nim kontakt.
#wiadomoscipolska #slaskie #jastrzebiezdroj #szpital #kryminalne