Aramis Aramis, pozdrawiam @Lodnip
A u Was?
Pamiętajcie że dziś ma być męsko! Ja nie chcę dostać zjeby na porodówce, dlatego oddelegowuje Kourosa na Was ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#conaklaciewariacie
#perfumy
Aramis Aramis, pozdrawiam @Lodnip
A u Was?
Pamiętajcie że dziś ma być męsko! Ja nie chcę dostać zjeby na porodówce, dlatego oddelegowuje Kourosa na Was ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#conaklaciewariacie
#perfumy
@Mywave A gdzie tam, bardzo przyjemny jak już się ułoży. Czuję że trwałość będzie miał bardzo dobrą ale przyjemniak całego.
Jorum Studio Spiritcask. Myślałem, że będzie bardziej alkoholowo, a jest po prostu slodko, waniliowo.
Powodzenia na porodówce!
@Barcol a u mnie elegancko Lapidus, pierwsze testy w środowisku biurowym. Miało być męsko, to jest męsko.
@Barcol ja wiem że to zabrzmi abstrakcyjne ale nic. Po prostu wyszedłem z domu bez psikanka. To chyba pierwszy objaw depresji perfumowego. Zaczynam się o siebie bać
Btw gratulacje i niech się Barcek/ Barcolinka dobrze chowa!
@Lekofi dziękuję! Ja czasem też zapomnę się psiknąć, innym razem mam ochotę na 17 zapachów jednocześnie xD
@Barcol Ensar Oud Oud Royale Taifi Sultani - no jest męsko sporo oudu i piżma z których otrzymujemy brudną, zwierzęcą fizjologiczną i krwistą mieszankę; całość uzupełnia słodkawa róża z lekkim metalicznym niuansem.
@Barcol Bardziej męsko nie mogłem.
Lewa strona: Prin Mandodari Mandodari
Prawa strona: Roja Diaghilev
A pośrodku ja. Po obydwu stronach dobrze się dzieje.
Gratulacje!
Zaloguj się aby komentować