plemnik_w_piwie2023-12-27T13:57:34+01:005@adikb ja polecam tak spróbować z gorącą zimową herbatką. Bardzo szybciutko rozgrzewa i człowiek aż tonie w słodyczy czekolady.
adikb2023-12-27T23:32:20+01:000@plemnik_w_piwie Chyba bym się toczył zamiast chodzić. A z takiej figurki to najlepszy byłbym jakiś likier typu Advocat albo Bailey's.