KoloaluOsobistośćw Hydepark2024-12-05T15:03:08+01:00131Ale relikt udało się znaleźć #nostalgia13111Udostępnij
PlatynowyBazant202024-12-05T15:17:49+01:006@Koloalu też lubię robić zdjęcia studzienek. W wakacje w Słowenii zrobiłem takiej z bażantem
polutt2024-12-05T18:17:09+01:003- dasz wysłać esa, bo kumpel też ma w erze? - jasne, tylko mi omnixa nie włącz!!! #pdk
Eternit_z_azbestu2024-12-06T12:43:04+01:000@Koloalu Bardzo rzadki artefakt bo infrastrukturę w ziemi kładła zazwyczaj TP SA.