Adam Woronowicz w spin-offie Fanatyka

Michał Tylka, reżyser filmu „Fanatyk”, stworzył jego pełnometrażową kontynuację pt. „Wujek Foliarz”. W tej komedii w gwiazdorskiej obsadzie, odwołującej się do teorii spiskowych, występują m.in. Adam Woronowicz, Katarzyna Figura i Andrzej Grabowski. Film wejdzie do kin 14 marca 2025 roku, a już teraz można obejrzeć jego zwiastun. #kultura

Pap

Komentarze (13)

worm_nimda

Ciekawe czy będzie trzymało klimat czy wyjdzie typowe polskie, komediowe (w cudzysłowie) gówno (a tu dosłownie)?

GrindFaterAnona

@Mefiaczek wygląda dobrze, tylko ta koncowka z bronią cos za bardzo amerykanska. u nas nawet prepersi broni nie mają

Michumi

@Mefiaczek nie wiem, nie chciało by mi się płacić by to obejrzeć.

hejtownik

Jest potencjał, ale ciekawe czy film pełnometrażowy w tym klimacie nie będzie przydługi.

100mph

Must watch dla Konfiarzy i kuców

Mechanik_rowerowy

Nie jest źle, słychać co mówią.

Pan_Buk

@100mph Adam Woronowicz to jest świetny aktor. Uwielbiam go oglądać. Jeśli chodzi o role komediowe, to najmocniejszy element polskiego "The Office".

tegie

@100mph trzymam kciuki. Fanatyk był głupawy, ale pasta też, wiec generalnie klimat zachowany i adaptacja całkiem udana.

Bylem potem w teatrze na kontynuacji Fanatyka i, pomimo zabawnych momentów, nie była to wesoła sztuka. Trochę się zawiodłem, bo w głupawy z założenia klimat próbowano dołożyć trochę powagi i codziennych dramatów (dramat Polaka pracującego za granicą, dramaty związkowe, dramaty finansowe), które jednak były zbyt kliszowe i tendencyjne. Wyszedłem z teatru ze wspomnieniem śmiesznych scen, ale jednak zawiedziony.

Mam nadzieję, że adaptacja wujka foliarza pozostanie głupawa, bo taka ma być

znany_i_lubiany

No nie wiem, naśmiewanie się z niektórych rzeczy które za moment okazują się prawdą brzmi jak propaganda i psyop ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Parigot

@100mph niestety po zwiastunie widać że to będzie kolejny crap. ¯\_(ツ)_/¯

Zaloguj się aby komentować