@Lubiepatrzec @jimmy_gonzale oglądam prawie wyłącznie scifi, Netflix nigdy mi nie polecił dobrego scifi. Jak płaciłem 20zł na 4 rodziny to jeszcze spoko, ale teraz wychodzi ponad 8 razy drożej.
Ja, ponieważ lubię starocie to niejako jestem zmuszony. Mam już dość żonglowania abonamentami, śledzenia upflixa gdzie co przenieśli, usunęli albo zmienili.
@Felonious_Gru jak filmu jeszcze nie ma to niewiele można zrobić :)
Ale jak już nie ma to są sposoby :) z cda nie korzystam. Poszedłem w maximum wygody czyli własny NAS i na nim trzymam archiwum filmów i seriali dla sobie i znajomych :) a właśnie wyszła nowa Diuna więc wszyscy chętnie korzystają :)