Dzisiaj #codziennakawusia w takiej wersji XD Ekspres oszalał i zrobił więcej kawusi mimo, że rozmiar wybrałam ten sam
I hejto od paru dni coś bardzo zamula, ciągle mnie wylogowuje i wyskakuje fruwający kosmonauta
#zalesie #gownowpis


Dzisiaj #codziennakawusia w takiej wersji XD Ekspres oszalał i zrobił więcej kawusi mimo, że rozmiar wybrałam ten sam
I hejto od paru dni coś bardzo zamula, ciągle mnie wylogowuje i wyskakuje fruwający kosmonauta
#zalesie #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Nie wiem czy dałam dobry dział, ale mam problem z apką na TV.
Mam wykupione treningi, które działają tylko poprzez przeglądarkę. Kilkanaście dni temu dział techniczny zmienił jakby format tej apki (wcześniej była to strona www . XYX .pl a teraz na końcu jest .app) no i niestety przestało mi działać kiedy chcę otworzyć to na tv.
Na telefonie wszystko działa, ale nie chcę ćwiczyć z telefonem, bo za mały obraz i w ogóle niewygodnie 🫥
Dział techniczny zalecił pobranie na TV innej przeglądarki, ale jest to w ogóle możliwe żeby pobierać inne przeglądarki? XD Jeśli tak to jak? 🫣
Hejto pomusz
#pytanie #telewizory #informatyka

Zaloguj się aby komentować
A jeszcze dzisiaj nie wrzucalam kawusi i aż chyba będę tagować #codziennakawusia xD
Czy nadużywam kawy? Oczywiście, że tak. Smacznej kawusi hejterzy
#kawa i łapa anorektyczki

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj #kartkicytmirki w troszkę innym wydaniu
Pojechałam do pracy, a okazało się, że mam jednak wolne, więc wróciłam do domu i w swoim pamiętniku stworzyłam taką powiedzmy zimową stronę. Kocham to jak dobrze wpływa na mnie tworzenie i wyrzucanie swojej kreatywności na papier
Chyba dobra sobota się zapowiada xD
#rekodzielo #handmade #diy #chwalesie #hobby

Zaloguj się aby komentować
Witamy serdecznie z psiurem
Sobota rano i trzeba do pracy iść, a przed pracą odśnieżanie auta, bo śnieżyca nadeszła
#pokazpsa #smiesznypiesek #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Tomeczki i Tosiunie, mam na stanie 4 kartki dostępne od ręki - na dzień babci i dziadka, na wielkanoc, na każdą okazję ale mogę dodać jakiś napis urodzinowy czy imieninowy oraz kartka na roczek w formacie zbliżonym do A5
Cena regularna kartek to 35zł, ale mogę je puścić za 30zł (cena za 1szt oczywiście xd) + wysyłka
I zapraszam oczywiście na mój tag karteczkowy czyli #kartkicytmirki
#handmade #rekodzielo #chwalesie #diy

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry, kolejna smaczna kawusia, w tym roku to już chyba 33 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak tam humorki muchomorki
#kawa #dziendobry #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Smacznej kawusi życzę
Bawi mnie to, że tutaj można używać emotek XD Ktoś tego w ogóle używa?
#kawa #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
A ja mam takie pytanko - gdzie mogę zobaczyć swoje komentarze do wpisów innych osób? Bo jak wejdę na swój profil to tylko wyświetlają mi się moje wpisy ( ͠° ͟ʖ ͡°) #pytanie
Zaloguj się aby komentować
No dobrze, pora i na mnie żeby przenieść się z vipok na hejto chociaż mam przeczucie, że nie będe korzystać ani z tego ani z tego tak w pełni xD
Zatem witam serdecznie i informuję, że pod tagiem #kartkicytmirki będę sobie wrzucać moją twórczość, a oto kartka z okazji Dnia Babci, który jest już za kilka dni. Pamiętajcie o swoich babciach
#rekodzielo #handmade

Zaloguj się aby komentować