Zdjęcie w tle
bartlomiej-szypelow

bartlomiej-szypelow

Kompan
  • 9wpisy
  • 5komentarzy
SantoSubitoViaUSB

Świat mnie codziennie zaskakuje czymś nowym dzięki i za takiego newsa

Admiral

@lubieplackijohn niee, jest przecież napisane że ładują się siedząc na trakcji elektrycznej

lubieplackijohn

@Admiral @SantoSubitoViaUSB W zasadzie, to nie zdziwiłbym się, gdyby była grupa ludzi, która jest o tym święcie przekonana xD

Zaloguj się aby komentować

arcy

@m1chu Jestem jedna z tych osób, które zamieniły WhatsAppa na Signala i też brakuje mi kilku rzeczy choć np. rozumiem, dlaczego nie można przenosić zawartości rozmów na nowe urządzenie czy kilku ograniczeń ze względów bezpieczeństwa.

Używam Signala na telefonie i Win10 i sobie chwalę, cieszę się że dokonałem takiej przesiadki

m1chu

@arcy używam od kilku dobrych lat, zarówno na telefonie, jak i na desktopie. I niektóre akcje naprawdę nie przystają poważnemu oprogramowaniu.


Główne mankamenty, które zauważyłem i teraz przychodzą mi do głowy to:

  1. Brak synchronizacji części rozmów na urządzeniu, na którym nie włączaliśmy aplikacji przez kilka tygodni (ok, użytecznie to jest do bani, ale to ponoć kwestia architektury).

  2. Na dwóch urządzeniach wiadomości potrafią być sortowane w różny sposób. Zdarzało mi się, że miałem wiadomości najpierw z poniedziałku, później z wtorku, a później znowu z poniedziałku. Tak, tego samego poniedziałku.

  3. Aktualizacja nazwy użytkownika. Kilkukrotnie zdarzyło mi się czekać po kilka tygodni, aż Signal sobie zda sprawę, że się to zmieniło. Przerabiałem już przypadek, w którym gdy sobie wreszcie zdał, to po jakimś czasie wrócił nie stąd, ni zowąd to poprzedniej nazwy.

m1chu
  1. Dzwonienie i wideokonferencje. Raz się łączy, ale nie widać uczestników. Drugi raz, nie słychać siebie nawzajem. Trzeci, przycisk "Dołącz" nie reaguje. Za czwartym nagle zadziała.

  2. Smaczki, jak to, że limit 100MB na przesyłany plik, tak naprawdę jest niższy (prawdopodobnie liczą okrągłe 100 000 000 bajtów).


I po tych latach, zgłoszeniach, odpowiedziach które dostałem, chyba jedyną opcją byłoby wrzucić zmianę w kodzie samodzielnie

Zaloguj się aby komentować

Ile się powinno pracować w jednym projekcie?
f9008ca5-0491-4421-a046-579773934d0a
Adrimi

@bartlomiej-szypelow to zależy od bardzo wielu czynników ziom, znam ludzi co po 2 dniach od wejścia w projekt rzucali wypowiedzeniem, bo nie chcieli brać udziału w czymś takim (albo nawet nie wiedzieli nawet po podpisaniu umowy)

ale też znam osoby co siedzą już 5 lat na jednym projekcie i sie cieszą, że leadują i mają względy spokój - ale i stabilność

Zaloguj się aby komentować