@Underwear ehhhh, ja też walczę od 2021 i jest never ending story. Wszystko z zębami było ok, do momentu aż zaczął mi puchnąć miejsce po kanałowym. Stan na dzisiaj : -argumentacja, kawałek sztucznej kości w szczęce, brak 4 zębów trzonowych, aktualnie już po ściągnięciu aparatu, po operacji przegrody i zatok nosa.
Zostało uzupełnić na nowo kość i wstawić implanty. Od października zaczynam studia protetyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak to mój chirurg dentysta stwierdził - może sobie sama zrobię
nie licząc ze pewnie miałabym za to już jakieś fajne auto, wkład na mieszkanie, albo domek na wsi na wynajem to jednak gdybym na dany moment nie miała kasy czy dalej bym żyła !? Nie wiem, ciężko stwierdzić ale chyba nie ponieważ miałam stan gdzie zaczęła się rozwijać już sepsa przez narzędzie w kanale - a że ząb wynerwiony to - jo niewiedzol
takze Haatfu na NFZ (na wsi)
dziękuję za uwagę