Zdjęcie w tle
StrugamAnanasa

StrugamAnanasa

Kompan
  • 18wpisy
  • 34komentarzy
Czy ma ktoś z Was bieżnię w domu? Jaki smar do bieżni polecacie kupić dla takiego użytku domowego? Czy nie ma to większego znaczenia?
Nemrod

@StrugamAnanasa Smar? Żeby wiszące i leżące ubrania się pobrudziły?

Thomash80

@Nemrod ale parsknąlem dobre, z życia wzięte

Zaloguj się aby komentować

Wie ktoś skąd NIE pozyskać The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami?

Zapłynęłam NIE do zatoki pirackiej ale nie ma działającej paczki, na games4theworld NIE nie ma działajacego dobre zestawu (problemy z teksturami konkretne).

Mam problem z krzywą podłogą w mieszkaniu, wielka płyta, stara wylewka i fale Dunaju. Panele na niej robią huśtawkę i jest ogólnie bida.
Chciałabym uniknąć burdelu (i wydłużać remont) w postaci wylewki czy innego kucia więc powstało pytanie, na które może bardziej doświadczona osoba mi odpowie:
  • czy jeśli napierdzielę pod panele więcej pianki, np dodatkowo z 1cm pianki PE czy innej to czy to wystarczy?
  • ewentualnie czy macie jakieś inne tips and tricks na ogarnięcie tematu?
Nadmienię, że różnice nie są jakieś dramatyczne, ale panel z 5mm pianką tego nie ogarnął i trochę się wygina (nieco bardziej niż akcepowalna wartość)
#remontujzhejto #remont
igger

@StrugamAnanasa Samo-poziom schnie 4 godziny więc opierdolisz to na luzaku. Wystarczą dwa wiadra, woda wiertarka z mieszadłem

mart
mart

@igger nie wprowadzaj w błąd, samopoziom długo schnie, możliwość kładzenia paneli przy warstwie samopoziomu 10mm to 7dni. Zajżyj do karty technicznej produktu. Co innego przy kładzeniu płytek, tam można kłaść najczęściej po 24h ( oczywiście zależy od grubości wartstwy)

Zaloguj się aby komentować

Ten moment gdy odwiedzasz hejto po 2 miesiącach i widzisz postępy większe niż na innym popularnym komunikatorze społecznościowym przy dużo większym nakładzie. Jest super @hejto!
Havelock_Vetinari

@StrugamAnanasa To prawda ;d

alq
alq

Zdecydowanie tak. Miło patrzeć jak to rośnie. Tylko społeczność większa potrzebna

Ksero

IMO ładne to hejto

Zaloguj się aby komentować