
StarozytnyKosmita
- 163wpisów
- 279komentarzy
Programista crtl +c

Programista crtl +c
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Teraz wypije dużo wody a jutro wszystko będzie dobrze

Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa zgubiłem klucz xD Ile kosztuje wymiana zamków?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Avril Lavinge zaczyna wyglądać jak Maryla Rodowicz. Czy czujesz się już staro?

Zaloguj się aby komentować
Coś czuje że ten tydzień będzie idealny
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@StarozytnyKosmita https://www.youtube.com/watch?v=X2ya25ZJn0U (° ͜ʖ °)
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ale bym se zjadł np kebsa
Zaloguj się aby komentować
Odkąd ograniczyłem kawke przed snem czuje relaksik
Zaloguj się aby komentować
Kiedyś był bardziej zabawny
#heheszki #ai #chatgpt

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jak się zapatrujecie na najnowszą hucpę? Ja się cieszę mega, oczywiście twierdzenia, że wszystko zaraz zostanie przez to zautomatyzowane to troszkę przesada, ale w końcu mam poczucie, że hype jest budowany wokół czegoś co ma naprawdę spore zastosowanie i rzeczywiście coś fajnego będzie można z tym robić a nie jakieś krypto czy pożal się boże web3 XD

Problem jest taki że ludzie są przehypowani na punkcie chatGPT. Sam CEO OpenAI powiedział w wywiadzie: "People are begging to be disappointed and they will be", a ten obrazek nazwał "complete bullshit". Często też słyszę że chatGPT ma wyjść w pierwszej połowie tego roku, podczas gdy CEO OpenAI mówi że nie sądzi żeby to wyszło w 2023.
źródło: https://www.theverge.com/23560328/openai-gpt-4-rumor-release-date-sam-altman-interview
Żeby nie było że jestem jakimś hejterem, to sam jestem strasznie nahypowany XD
Zaloguj się aby komentować
Pora już wstać chyba co?
Zaloguj się aby komentować