Zdjęcie w tle
DosKapp4

DosKapp4

Specjalista
  • 5wpisy
  • 39komentarzy
Piątek wieczór i humor naprawiony, u mnie drzemka i gierki, a jak u was? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
evilonep

@DosKapp4 palę blanta, mam zapalone ledy w tle leci muza z Interstellar i się zastanawiam co zrobić ze swoim życiem i czy lecieć do tego Paryża

rakokuc

Piwo kraftowe i spekulacja na rynku kryptowalut, przy czym piwa już dawno zabrakło ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

nobodys

@DosKapp4 gorączka 39°C, weekend czas zacząć

UmytaPacha

@nobodys czonsek z miodem i ciepłym mlekiem proszę pić

Zaloguj się aby komentować

Nie mogłem spać, zachciało mi się piwka, więc pojechałem do całodobowej Hemköp. Dojechałem do sklepu, było po drugiej w nocy. Koło wejścia widzę czwórkę młodych, typowe szwedzkie gitsy, przynajmniej na pierwszy rzut oka. Wyglądali na zmęczonych i zdesperowanych. Ich lider wszedł do sklepu przede mną i coś zagadał do ochrony, ja poszedłem dalej. Kupiłem piwo i chleb, żeby nie było, że jestem alkoholikiem. Jak chodziłem między alejkami, to widziałem jak ten lider zespołu zagaduje do ludzi, ale każdy odstawiał go z kwitkiem, więc skierował się do wyjścia. Wychodzę ze sklepu i słyszę "przepraszam, mam taką sprawę..." i na przeciwko mnie stanął on albo ona, nie wiem. Z 185cm wzrostu, przy kości, okrągła twarz, workowate ciuchy, tatuaże domowej roboty na dłoniach i szyi, fryzura na żołnierza i bardzo dziewczęcy głos. Albo bardzo kobiecy facet, albo męska kobieta, albo wyrośnięty czternastolatek, nie wiem. "Utknęliśmy tutaj, mamy gotówkę, ale telefony nam się rozładowały i nie możemy zamówić Ubertaxi. Musimy dostać się do Scandic koło lotniska i nie mamy jak. Godzinę już tu siedzimy, zgadujemy do ludzi, ale każdy nas olewa. Nie wiemy co robić dalej". Myślę, myślę, jedna połowa mówi "zadźgają cię jak ich podwieziesz", a druga "jebać to". Ich historia się kupy nie trzyma, ale posłuchałem tej drugiej strony i powiedziałem "spoko, wskakujcie". Wyrośnięty nastolatek zaczął dziękować, zawołał resztę, podobno jego rodzina, chica też. Pyta ile wezmę za kurs, odpowiedziałem żeby dał spokój, bo to tylko 10 minut jazdy i mam prawie po drodze. Wszyscy zaczęli dziękować - "rzadko można spotkać takich jak ty, wszyscy się boją". Odpowiedziałem szczerze "bo wyglądacie jak zagroda". Trójka usiadła z tyłu, jeden młody, jedna młoda i ten bydlak nastolatek. Obok mnie usiadł ziomek, wtedy zobaczyłem jego tatuaże na twarzy. Jakieś pioruny, odwrócone krzyże, złamane serce, jakieś napisy. Kuźwa, na pewno mnie zadźgają. Jedziemy 5 minut, cisza, nagle ktoś się odzywa z tyłu. "Na pewno nie chcesz pieniędzy?". Nie, spoko, mam prawie po drodze. "To może ci obciągnąć?" Nie, dzięki, późno jest, chcę do domu i pod kołderkę. Cały czas czekałem aż ktoś mi przyłoży nóż do gardła, ale się nie doczekałem. Dojechaliśmy do celu, ludzie podziękowali i wysiedli. Ziomek z brudnopisem na twarzy sięgnął do portfela, wyciągnął banknot i zostawił na fotelu pasażera, mimo moich sprzeciwów. Jeszcze życzyli mi dobrej nocy i miłych snów. Dojeżdżam do domu, zgarnąłem banknot, patrzę a tu 500 koron (2x 250 koron). Dafuq?

Czasem warto wykonać dobry uczynek, nawet jeśli logika podpowiada, żeby tego nie robić. Nawet jeśli jest się posranym, jak ja tej nocy.

#pdk #feelsgoodman #szwecja
KierownikW10

@DosKapp4 mmm banknoty 250 koronowe. Klasyka xD

D21h4d

Lubię spełniać dobre uczynki dla nieznajomych, ale tak grubo bym nie poszedł.

Zaloguj się aby komentować

#heheszki #tworczoscwlasna #postmemizm
#humorobrazkowy
0a03118b-cc9c-4d42-826a-2f64b75e6b45
Taxidriver

Ktoś może wytłumaczyć na czym polega dowcip? Bo albo nie rozumiem albo jest nieśmieszny.

Orzech

@Taxidriver w oryginalnym memie policjant pyta się "za ile?", "3 euro", "a to dobra cena, w czyn problem?", dowcip polega na tym że u Pepikow marihuana jest dużo bardziej legalna.


Tu masz niby po czesku, ale przerobione tak jakby akcja działa się w Polsce

Herrmann

@Taxidriver postmemizm.

smieszne jest samo użycie templatki tak, by po prostu miało sens i pokazywało normalną sytuacją, zazwyczaj. Śmieszny jest fakt, że templatka nie jest już śmieszna, a sytuacja jest normalna

Zaloguj się aby komentować