jest odpowiedz górników na szkalowanie przez innych ze za dużo zarabiają
#gornictwo #hiphop #polskirap
jest odpowiedz górników na szkalowanie przez innych ze za dużo zarabiają
#gornictwo #hiphop #polskirap
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Taco Hemingway, Young Leosia, Otsochodzi, OKI, Dwa Sławy, Gruby Mielzky - Malibu Barbie
Czekam na jeszcze więcej tego typu połączeń na tym albumie
#muzyka #polskirap #rap
Zaloguj się aby komentować
Mam sentyment do Pezeta. Jestem starym dziadem, który wychowywał się na takich rytmach. Co prawda przez ostatnie dekady edukowałem swój muzyczny gust w innym kierunku niż rap, ale potrafię docenić dobre kawałki z tego segmentu.
A ten to sztos.
#muzyka #pezet #rap #polskirap
Zaloguj się aby komentować
muzyka rzecz gustu, nie każdemu sie bedzie podobać ALE jestem pod wrażeniem że całośc na jeden raz skręcone
https://www.youtube.com/watch?v=gw_Tt4r7HWg
#muzyka #polskirap
Zaloguj się aby komentować
https://m.youtube.com/watch?v=65oz_e0B1zo niestety muszę trochę pomęczyć tym. Jestem nieznośna, wiem
Zaloguj się aby komentować
Podobno w tym roku nowe BRD
Tradycja narodowa jak pieprzony karp i kutia
Zaloguj się aby komentować
Proszem siem częstować bardzo prawilnym kawałkiem Pezeta w początku lat dwutysięcznych.
Zaloguj się aby komentować
Jestem tak stary, że pamiętam początki programu Hyper, czyli rok 2001. Byłem już na tyle wyrośnięty, by jarać się gierkami i chyba już miałem PCta.
Na Hyper najlepsze były.. klipy. Historia o tym, że zacząłem słuchać metalu - konkretnie nu-metalu - bo na Hyperze były dwa klipy z dwoma piosenkami Korna, to moja anegdotka. Tak to się zaczęło, bo piosenki mi bardzo podeszły.
Format Klipów był prosty: gierka i podłożona muzyka. I był klip do gry Beyond Pearl Harbor: Pacific Warrior.
Gra prosta, latałeś samolocikiem po Pacyfiku i strzelałeś do samolotów i innych, czasami wylądowałeś na lotniskowcu.
I podłożono do niego jakiś stary polski rap kawałek, gdzie kojarzę refren z kobiecego wokalu, po francuku i utkwiło mi jedno słowo rapera, a mianowicie "Co za gra[...]".
Marne szansę, że ktoś jest tak stary jak ja i pamięta ten klip, ale c⁎⁎j - kto wie?
Zaloguj się aby komentować
Co sądzicie o polskim patorapie? Wiadomo, że jest to pewien pod gatunek, ale moim zdaniem nawet w nim są pewne perełki. Oto moja ulubiona.
Zaloguj się aby komentować
@GucciSlav ostatnio słucham Szczyla. I tego Pana wolę
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Odsłuch niszowych rapsów, idzie wyłapać coś ciekawego https://www.youtube.com/watch?v=TTAyEyiO51U
Zaloguj się aby komentować
Popiół robi dobre kawałki, tylko trzeba się wsłuchać. https://www.youtube.com/watch?v=DeocJuzdrAM
Zaloguj się aby komentować
Za⁎⁎⁎⁎sty kawałeczek spoza mainstreamu. https://youtu.be/bDjdGJc0vMw
Zaloguj się aby komentować
Nie wiem jak wiele osób słucha tych dwóch zespołów jednocześnie, ale utwór Mobbyn - Telefony
Zaczyna się identycznie jak utwór
Republika - Telefony
Ot Ci ciekawostka
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować