Zdjęcie w tle
trepanacjaczaszki

trepanacjaczaszki

Zawodowiec

Dołączył/a: 17.01.2023

  • 13Wpisy
  • 120Komentarzy
  • 1Obserwujących

Już nocna zasrana przez te karaluchy. Trzy tagi dodane na czarnolisto a post i tak jest widoczny.

 

Życzę wszystkim przegrywom wszystkiego co najgorsze, widocznie życie was za mało zgnębiło.

@trepanacjaczaszki pogodz się ze swoim losem, przegrywie na wyparciu

@piotre-gie @Fighter_forGlory obyście żarli gruz przegrywy. Takie karaluchy jak wy są zgniatane przez społeczeństwo nie bez powodu.

Zaloguj się aby komentować

Weźcie naprawcie czarnolisto albo zbanujcie każdego robaka z tych przegrywowych tagów bo już robią taki sam syf jak na wykopie o p0lkach i oskarkach i tych innych swoich wymyślonych wrogach

 

@hejto

 

#hejto #moderacja

@imie-nazwisko poświęciłem 15 sekund swojego życia by zobaczyć jakie wpisy dodajesz. Jesteś kolejnym przegrywowym robakiem co szkaluje p0lki. Won karaluchu.

Zaloguj się aby komentować

No i stało się, wystarczyły dwa dni a ten portal stał się wylęgarnią robactwa spod tagu przegryw. Co drugi post jest ich, co drugi ich post to sranie na normalnych ludzi i p0lki. Każdy jest nacechowany toksycznością. Czy to są wpisy ludzi chorych/brzydkich czy może ludzi sfrustrowanych. Mało tam treści ludzi którym życie rzucało kłody pod nogi a jad sączący się ekranu jasno wskazuje, ze to ich własna osobowość była głównym motorem ostracyzmu.

 

Zaraz ktoś mi napisze "zaraz, zaraz trepanacjaczaski, twoje ostatnie posty to nic innego jak sranie na przegrywów". Oczywiście, ale weźcie pod uwagę, że do tych karaluchów trzeba gadać ich językiem, językiem podszytym agresją. Inaczej nawet najtoporniejszy argument ich ominie. Inaczej nie można im udowodnić, że nie są tu mile widziani.

 

Miałem nadzieję, że ten portal będzie inny, że takie patologie będą tępione a ich obecność będzie srogo piętnowana, lecz myliłem się. Moderacja się ugięła więc oni czują się teraz bezkarni. Teraz tylko czekać, aż fani patostreamów, patomma czy innych wybitnych tagów się tu zleci i znowu będziemy się taplać w tym samym gównianym szambie.

 

#przegrywydowora #hejto

@trepanacjaczaszki właśnie się zarejestrowałem bo lurkuje od dawna żeby wyciąć te rakowe tagi i społeczności bo zaraz będzie taki sam zasyp jak u białka i steckiej. A wypok w ostatnim czasie stał zalewem patologii jak się nie ma konta to nie dało się tego gówna przeglądać, zmiana UX tylko ściągnęła tutaj tą patole.

@30ohm tutaj konto masz, więc możesz sobie tagi wrzucać na czarną. Na cholerę robić drugi portal niby bez cenzury jak na starcie już są dymy o to co cenzurować? Chcecie zrobić elitarny portal dla wybrańców w stylu elektrody?

@JackDaniels wrzucam właśnie na czarną żeby nie widzieć i nie wiem skąd te afery. Chyba że ktoś nie taguje, to dawać ostrzeżenia. Nie pomoże to ban na parę dni.

Zaloguj się aby komentować

Najgorsze jest to, że przy tak szybkiej i dużej migracji prędko pojawią się toksyki za którymi tęsknimy tak samo jak za Michałem, Anką, Danielem i niedziałającymi funkcjami.

 

#zalesie #wykop

@trepanacjaczaszki nie dawajmy więc im atencji i poklasku

@trepanacjaczaszki Już przegrywy ze swoimi Kononowiczami i innymi pato menelami się zbierają

@trepanacjaczaszki Duże wyzwanie przed Administracją mam nadzieję, że dadzą radę ogarnąć patusów żeby nie wylewali gówna poza swoje tagi.

Zaloguj się aby komentować