Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kolejna gazeta napisała artykuł o mnie i mojej płycie 🚀
Bardzo miło 😄
#nootmusic #muzykaelektroniczna #chwalesie

Zaloguj się aby komentować
Y Traxx - Mystery Land (1995)
#trance #classictrance #muzykaelektroniczna
Zaloguj się aby komentować
Energy 52 - Café Del Mar (DJ Kid Paul Mix) (1993)
#muzykaelektroniczna #trance #classictrance
Zaloguj się aby komentować
W nawiązaniu do wpisu @AndrzejZupa tak się złożyło że dzisiaj nagrałem i wrzuciłem do siebie na socjale film, w którym czytam całą dedykację.
Możecie jej posłuchać w akompaniamencie utworu One Day at a Time tutaj:
Facebook: https://www.facebook.com/watch/?v=1413907649656360
TikTok: https://www.tiktok.com/@n.o.o.t.music/video/7525498753772457238
#muzykaelektroniczna #nootmusic #tworczoscwlasna #pokazmorde

Zaloguj się aby komentować
Pękam z dumy bo nawet nie chwalę się!
Dzisiaj odebrałem wspaniałego placka, see photo!
O muzyce napisane już dużo to ja napiszę o reszcie…
LP zapakowany w folię, przyszedł w jeleganckim kartoniku, prawilnie zabezpieczony przed furią sortowni paczek!
Okładka z grubej tektury, mięsista, zapewne mało podatna na “giętasy” na narożach. Powierzchnia z wyczuwalną fakturą, jakby laminat (dodatkowo zabezpieczone przed degradacją i fizyką) mieniąca się opalizująco. Placek klasyczny czarny, nie widać żadnych wad tłoczni.
Ale najbardziej podobane to ten wpis z podziękowaniami dla wszystkich zaangażowanych w ten projekt!!!
Dedykacja mnie rozjebała, jesteś miszcz! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miałem w planach spylić krążek za grube hajsiwo jak już będziesz sławny (no bo z autografem) ale teraz chyba plany runęły!( ͡° ͜ʖ ͡°) #heheszki
Słuchane będzie za 2 tygodnie, placek musi pojechać ze mną na #kujawy …tam jest sprzęt.
Dziękuję Panie @NooT po stokroć!
Jestem na TAK!
#muzykaelektroniczna #stareludzia #80s #czujedobrzeczlowiek
Dziękuję Panie @NooT



@AndrzejZupa to ja pękam z dumy, że trzymasz mojego winyla i jeszcze wystawiasz mi taką piękną laurkę
A tak się składa, że dzisiaj nagrałem film, w którym czytam tę dedykację - wrzucę zaraz posta
@onpanopticon ugułem to ja lubię wszystko co buduje swoją markę i nie udaje niczego więcej niż jest. Tu jest pasja, hobby, słuchanie opinii społeczności (chyba sam wrzucałem jakieś recki wcześniej), zaangażowanie. Nawet jak to nie jest źródło dochodów (finanse) to dla mnie ważne jest uszczęśliwianie ludzią (takie tam ideały post punkowe).
Tutaj zagrało wszystko i mam nadzieję, że będzie tego więcej ( znam historie, że brak sukcesu komercyjnego zniechęcił załogantów do dalszej twórczości)…i tego sobie i twórcy życzę!

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#muzyka #muzykaelektroniczna #jeanmicheljarre
Kurde, nie powinienem tego kupować, bo mnie nie stać ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)

Zaloguj się aby komentować
The Prodigy - Run with the Wolves
Jest rześko, jest fajnie
#theprodigy #muzyka #muzykaelektroniczna #bigbeat
Zaloguj się aby komentować
#muzykawolfika #muzyka #500wolfika #muzykaelektroniczna #electronica #techno #rave #theprodigy
500 najczęściej słuchanych przeze mnie płyt, według serwisu last.fm - od 2007 roku.
miejsce 390 (ilość scrobli - 59):
The Prodigy - "Music For The Jilted Generation"
rok wydania: 04.07.1994
producent: Liam Howlett, Neil McLellan
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
No muszę przyznać, że ładnie poszło 🎉 Dziękuję każdemu, kto przesłuchał choć jeden utwór i dołożył cegiełkę do tych liczb!
Kto nie wie o co chodzi? Zapraszam do wpisu: https://www.hejto.pl/wpis/oto-ten-dzien-na-ktory-czekalem-od-prawie-miesiaca-dzien-w-ktorym-ziscilo-sie-mo
Przypominam o możliwości zamówienia płyt CD w cenie 30zł + wysyłka. Zapraszam chętnych na PW 😁
A już za chwilę lecę na Polka Festival zbierać inspiracje z muzyki folklorystycznej z całego świata!
#nootmusic #muzykaelektroniczna #80s #muzyka #tworczoscwlasna #chwalesie



@NooT jest git.
Tzn ja się zupełnie nie znam na elektronice i moje doświadczenie z tym nurtem to wixy na studiach xdd (elektro i inne takie z pierdolnięciem, jak jeszcze Jadłodajnia w Warszawie działała xdd) i bardzo mało tego słucham, ale myślę że na spokojną trasę jest jak znalazł.
Najbardziej chyba siadł ten pierwszy kawałek Breath and Fire, właśnie to mi się tak kojarzy z sunięciem jakimś golfikiem w siną dal xD
Jako podkład do kampienia w BFie też fajnie teraz wchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
Ostatnio bardzo dobrze wchodzi mi #drumandbass Stąd kilka propozycji na tak piękną sobotę.
https://youtu.be/KHINLNote3s?si=VEf2luruzwwAbGJ2
#muzyka #muzykaelektroniczna #dnbspam
Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=Rd-LyqeaGEA
PROFF x M.O.S. - Namtso (Extended Mix) [2024] MASTERPIECE
#organichouse #muzyka #muzykaelektroniczna
Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=944cSLtnZeM
LTN - Nowhere To Run (Extended Mix) [2019] MASTERPIECE
#trance #muzyka #muzykaelektroniczna
https://www.beatport.com/track/nowhere-to-run-extended-mix/12201149
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#muzyka #gry #dune #muzykaelektroniczna
Słucham sobie co tam wyprodukował @NooT i jakoś tak nostalgłem za ścieżką dźwiękową do pierwszej komputerowej "Diuny", tej, która miała faktycznie coś wspólnego z fabułą książki. Nie wiem czy mogę to jakoś przypiąć do twórczości kolegi z centralnej Polski. Być może.
Ale tego soundtracku zdarza mi się słuchać do dziś, mimo że traci tą AdLibową myszką po tylu latach. Ale żeby wtedy umieć z AdLiba tyle wycisnąć to trzeba było być konkretnym specem.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować