Zaloguj się aby komentować
Takie poranki to ja lubię
Canon eos 1100D
Obiektyw kitowy 18-55, 18mm f18
iso 1600
I jeszcze bażant jako obiekt testowy teleskopu w fotografii dziennej - efekt taki o, ale nie jest to tuba do zdjęć.
Drugie zdjęcie ten sam canon
SkyWatcher 707 700mm, f10
iso 1600
crop z ok 50% zdjęcia


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
grassland with small hobbit house in far away at night, painting

Zaloguj się aby komentować
W tym roku trafiła nam się całkiem udana jesień
Zdjęcie zrobione przeze mnie pod koniec października, Nikon Z50 + Nikkor Z 50mm 1.8s

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Panorama z Lutowisk sprzed kilku tygodni, gdy była jeszcze ładna pogoda

Zaloguj się aby komentować
Centrum Amsterdamu, tuż przy dworcu centralnym, miejsce gdzie cumują wycieczkowce
___________________
Zapraszam do śledzenia mojego profilu na Instagramie - https://www.instagram.com/arcymonek
Dodaj mnie do obserwowanych @arcy

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry wszystkim, oby nasz dzień był miły i słoneczny
A zdjęcie pochodzi z wioski Wervershoof na północy Niderlandów

Zaloguj się aby komentować
Rodzinka w komplecie, Holandia, 2019, koloryzowane

Zaloguj się aby komentować
Nienawidzę zimy.
Chyba, że w górach - wtedy kocham

Zaloguj się aby komentować
Siemanko wy tu heheszki. A sprawdźcie ten profil na FB i IG. Może treść z tąd bardziej sposóba się Wam niż hejt na albicla?
https://www.instagram.com/shott_by_m/
Facebook.com/by.m.shot
Zaloguj się aby komentować