Nie wiem czy też tak macie, ale głównie w muzyce elektronicznej, techno, phonk, jakiś trance często mam tak, że zastanawiam się słuchając sobie kawałków na Spotify, czy to jeszcze ten sam numer, czy już kolejny. Oczywiście nie wszystkie, ale masa kawałków jest robiona na jedno kopyto, że ciężko czasem odróżnić.
Szukam starych kawalkow klubowych z czasow gimbazy ( ͡º ͜ʖ͡º), nie bardzo wiem gdzie znalezc MP3 w dobrej jakosci bo w zadnych sklepie typu iTunes tych trackow nie ma.
Moze komus zalega gdzies na dysku cos z tej listy? (╯︵╰,)
2. Po wejściu w aplikację wybieramy zakładkę "Biblioteka"
3. Klikamy plusik i dodajemy link do playlisty i klikamy "Sklonuj playlistę". W razie błędu trzeba zarejestrować/zalogować się na swoje konto (obsługa bez googla i bodajrze maila) i powtórzyć klonowanie playlisty
Widać, że tę społeczność założył ktoś, kto nie ma pojęcia o tym gatunku muzyki, dawając jako jej twarz sprzedanego DJ-a, który nawet już sam cokolwiek nie tworzy, a nawet jak pod swoją marką wypuszcza jakiś rzeczywisty trance, to są to produkcje noname-owych ghost producerów. W znakomitej większości i tak jest to EDM/Hardstyle. ASOT to miał w całości cokolwiek wspólnego z trance do 400 epizodu.
@MauveMnn sellout to Tiesto, a Armin wydaje jednocześnie coś "radiowego" i co jakiś czas "prawdziwy trance" A te radiowe utwory to nie są też z jakimiś wielkimi gwiazdami popu. Najważniejsze, że dzięki prowadzeniu asot dalej promuję tę muzykę
Ma jednego gościa z projektu Gaia, który mu pomaga
Ostatnio robił live z tworzenia year mixa
Nie wierzę, że ktoś w pełni robi za niego, a on tylko podpisuję jako Armin
Jakiś szacunek mu się przecież należy za to, że przez tyle lat promował i nadal promuję ten gatunek
Fakt, że poziom już nie jest tak wysoki, ale nadal zdarzają się perełki
@emerald_city AvB to również sellout, tylko jest gorszy od Tiesto, bo Tiesto się chociaż z tym nie kryje, a AvB udaje, że zachował cnotę firmując taki np. taki chłam: https://www.youtube.com/watch?v=mfJhMfOPWdE
@wombatDaiquiri To nie o to chodzi, czy ci się podoba, czy nie, tylko, czy coś do gatunku należy, albo nie. Od podobania się jest komercja, którą właśnie robi AvB, dobitnie to pokazał zaczynając od albumu Imagine z 2008 roku, aby póżniej pójść w chłam typu EDM i Hardstyle.