Siemka! Jesteśmy tu nowi, więc wypada się przywitać, cześć!
#zwierzaczki #smiesznypiesek #reksio


Społeczność
Zwierzaków zdjęcia wszelakie - z netu i własne. Jeśli jednak wrzucacie znalezione w necie, warto podać źródło :)
Siemka! Jesteśmy tu nowi, więc wypada się przywitać, cześć!
#zwierzaczki #smiesznypiesek #reksio

Zaloguj się aby komentować
Ten ładny zdziwiony kot patrzy co zrobili z wykopem xd.0
#koty
Kot z neta

Zaloguj się aby komentować
Pierwszy post testowy po ewakuacji z Wypoku #pokazkota #zwierzaczki #koty #jebacwykop

Zaloguj się aby komentować
Chyba czas na przeniesienie na hejto #maltanskiekitku #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Taki fajny pieseł kiedyś odwiedził ( ╹▽╹ )
#zwierzaczki #psy #smiesznypiesek #pokazpsa

Zaloguj się aby komentować
Wieczorna psina
#pokazpsa #smiesznypiesek
P.S. @hejto @lubieplackijohn ale te wybieranie społeczności w appce iOS - no kto to słyszał tyle kilometrów scrollować (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻

Zaloguj się aby komentować
Zawsze byłem team #pieski. Zamieszkałem z kociarą i teraz cała galeria w zdjęciach kotków ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
#pokazkota

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Poznajcie Cezara, mojego towarzysza w pracy zdalnej!
#pokazpapuge #papugi #nimfa

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jest tu ktoś co ma #akwarium morskie?
Otóż, wykop się skończył wiec teraz tutaj będę kontynuował prowadzenie pamiętnika do mojego #akwariummorskie pod tagiem #morskibaweu a nuż komuś się spodoba i zyskam trochę atencji i bata nad sobą gdy nie będzie chciało mi się zrobić cotygodniowej podmiany ^^
#akwarystyka #zwierzeta

Zaloguj się aby komentować
Hej,
Chcę co parę dni wstawiać zdjęcie moich dwóch psów ze spacerów (głównie wieczornych).
Zdjęcie będzie robione bez jakiś przygotowań, poprostu jakie wyjdzie takie dodaję.
Nocna aura dodaje im tajemniczości ale raz będą bardziej wyraźnie innym razem mniej.
Chciałbym też mieć własny tag #wieczornedwapsiury do założenia którego zainspirowal mnie kolega z portalu "W" spod tagu #porannypsiur

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chyba jedno z moich najlepszych zdjęć jakie zrobiłem. Niedługo miną 3 lata.
#panda #fotografia #zwierzaczki

Zaloguj się aby komentować
Kolejny bonczur. Patrzcie jaki tłusty!
UWAGA! Gryzie w pięty!
#zwierzaczki #zwierzeta #szczur #szczury

Zaloguj się aby komentować
Poznajcie Lokiego. Ma prawie 9 lat, ze mną już 7. Za nim go adoptowałam, biedak był dwa razy w schronisku. Uwielbia spanko. #pokazpsa

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To i jak pokaże swoją #bengal kę
#pokazkota

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Poznajcie Paskala co karaczana wpier..la
Mam lekkiego pierdolca na punkcie zwierząt i trochę tego trzymam w domu.
Będę was tu zanudzał fotkami i może czymś ciekawszym na temat mojego #minizoo
#hobby #terrarystyka

Zaloguj się aby komentować