
Społeczność

Społeczność
Zaloguj się aby komentować
P⁎⁎da na rowerku
Padłem.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100044236128766
#heheszki #rower #smutnehistoriespisanenakacuitanimpapierze

Pamiętam jak dziś fajną sytuację we Wrocławiu. Generalnie rejestracja DTR (Detroit, czyli Trzebnica) jest we Wro nielubiana. Przez pasy przechodziły dwie kobiety, DTR się zatrzymał żeby je przepuścić a dwóch miejscowych z rejestracją DW ominęło go i mało tych kobiet nie rozjechali. Riposta kobiet "oszołomy z DTR jak zwykle" 🤣
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
A więc to wina parkera, ze jestem biedny?
#codziennyspiderman 125

Zaloguj się aby komentować
@BurczekStefuha texeira. Uwielbiam kreskę typa. Co ciekawe wiekszosc gownianych rysownikow marvela i dc docenilem dopiero kolo 30 roku zycia. A tych ulubionych zaczalem klasyfikować jako typowo komercyjnych twórców. Moze i maja wlasny styl ale kontynuują drogę, ktora sie przyjela pokąntnie wrzucając w siec szkice, ktore miażdżą ich prace dla korporacji.
Np jim lee
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mialem w planach naprawiać dziś samochód, a tu pada.
eh
#codziennyspiderman 122

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#codziennyspiderman 120 i #niecodziennypunisher
A daredevil to wogle tak bez tagu bo komu to potrzebne.

@bizonsky nie zgadzam się i się zgadzam. Przeczytaj "The Man Wothout Fear". Miazga. Tu masz link do całości po angielsku.
https://readcomiconline.li/Comic/Daredevil-The-Man-Without-Fear
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować