@zuchtomek swoim wpisem o punkcie wymiany poezji zmotywował mnie, żeby dowiedzieć się czegoś bliżej na temat tej inicjatywy. Okazuje się, że każda ramka ma swojego opiekuna, który mniej lub bardziej regularnie sprawdza czy nie pojawiło się coś nowego w punkcie nad którym sprawuje pieczę. A to z kolei, zachęciło mnie, żeby sprawdzić czy te kawiarenkowe #naczteryrymy, które powstały na spotkaniu 15 listopada ubiegłego roku w Lublinie i zostały do ramki przypięte, przepadły, czy ktoś miał okazję się z nimi zapoznać.


Otóż ten post dowodzi, że że trafiły w ręce opiekuna


#zafirewallem #naczteryrymy

Komentarze (9)

@fonfi chcesz mi powiedzieć że na spotkaniu kawiarenki randomowo zespawnował sie punkt z poezją?

Czy specjalnie tam poszliście? XD

@entropy_ Ja to randomowo zapostowałem z internetu z myślą o kawiarence - jakież było moje zdziwienie, że akurat tam właśnie kiedyś byli xD

f53f57fb-8540-410d-a938-f9fc86da40c1

@splash545 Cholera! Wyszliśmy zza tego firewalla i na szersze wody wypłynęliśmy. Jeszcze się okaże, że ktoś -- z mniejszą bądź większą wadą wzroku -- dostrzeże w nas jakąś poetycką awangardę?

Zaloguj się aby komentować