ziomek Węgier mówi że jakiś niespokojny jest. że coś mu nie pasuje, że coś za spokojni są wszyscy ludzie od orbana, że w ogóle tam nie widać w fideszu i w rządzie jakiejś paniki.


mówi że to wszystko się zmieniło po wizycie JD vancea. pełny spokój w obozie faszystowskim


no i te gratulacje orbana przed chwilą. to tak jakby putin do Zełenskiego zadzwonił i pogratulował wygranej. no nie klei im się to. za dobrze to wygląda.


pożyjemy, zobaczymy. jak ta rewolucja wygląda obecnie u nas to sami wiemy ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯


#gownowpis #polityka #wegry

voy.Wu userbar

Komentarze (9)

Ja tam nie wiem, ale u nas niektórzy ludzie też mieli odklejone teorie w okolicach wyborów na temat PiS, więc nie opierałbym się za bardzo na tym, co jedna osoba sobie tam myśli.

@voy.Wu albo na chwilę oprzytomnieli i zrozumieli, że choćby c⁎⁎j na c⁎⁎ju to większości konstytucyjnej jednak nie zakłamią, więc zostaje im albo to, albo wyprowadzić wojsko na ulice, no ale wtedy to już by byli spaleni na amen

@NiebieskiSzpadelNihilizmu Tam poszedł jakiś handel, jakoś to czuję. A armia raczej by nie wyszła, bo Powstanie Węgierskie to trauma związana z ruskimi i partia związana z ruskimi organizująca podobną hucpę mogłaby bardzo źle skończyć. Węgrzy odstawiliby Tokaj i powiesiliby Orbana. Więc był w dupie od dawna. Wysiłki Stanów i Rosji były zrozumiałe, choć z każdej strony motywowane innymi interesami, zbieżnymi jedynie w jednym punkcie - słabej Europie.

@ataxbras "My nie będziemy próbowali robić głupich rzeczy, wy dacie nam miesiąc byśmy 90% łupów zdązyli do Szwajcarii wytransferować" style.

@voy.Wu Peter Magyar to były członek Fidesz. Mówisz że może być pacynką Orbana, bo ten już wiedział że nie wygra kolejnych wyborów?

Zaloguj się aby komentować