Zgubiłem tablicę xd
Na szczęście bladź się odnalazła xd
#lesnapracbaza

Zgubiłem tablicę xd
Na szczęście bladź się odnalazła xd
#lesnapracbaza

@Airbag ojciec jak zaczynał pracę jako leśnik to najpierw miał tylko rower, potem komarka, malucha, seicento, plus parę innych pojazdów do zadań specjalnych, a do emerytury w przyszłym roku dowiezie go prawdopodobnie panda.
Zawsze mu mówiłem, że do pracy kupię mu Jeepa Willisa, ale niestety nie stać mnie
Zaloguj się aby komentować