zdelegalizować skrajne prawactwo z tendencjami neonazistowskimi? jestem za
#bekazprawakow #polityka #niemcy

zdelegalizować skrajne prawactwo z tendencjami neonazistowskimi? jestem za
#bekazprawakow #polityka #niemcy

Demokracja walcząca (niem. streitbare Demokratie) – koncepcja rządów w demokracji liberalnej opierająca się na tezie, że demokracje winny bronić się przed działaniami antydemokratycznymi używając do tego celu narzędzi i środków przewidzianych w konstytucji, przy jednoczesnym ukonstytuowaniu środków represyjnych skierowane przeciw pewnym grupom wewnątrz państwa.
Tak walczono z Hitlerem, jak wyszło każdy wie
@smierdakow Z jednej strony tak, ale z drugiej nikt teraz już nie słyszy ani nie pamięta o tych organizacjach, które jednak ban skutecznie utemperował. Np. takie trzy:
https://en.wikipedia.org/wiki/Volkssozialistische_Bewegung_Deutschlands/Partei_der_Arbeit
https://en.wikipedia.org/wiki/Action_Front_of_National_Socialists/National_Activists
(ci ostatni to w ogóle nie byli naziolami, wręcz widać po fladze).

@festiwal_otwartego_parasola
Po prostu niech ludzie nie głosują na AfD lmao.
To jest na zasadzie "AfD znalazł sposób na pozyskanie nowych głosów czym wkurwili pozostałe partię, KLIKNIJ TUTAJ" i teraz to wygląda jak kłótnia w połowie gry Monopoly, że komuś za dobrze idzie i szukają w regułach czy nie czitował.
Tak ma wyglądać poszanowanie woli obywateli? A ci z kolei dlaczego tak głosowali. Żadnej refleksji nad swoimi działaniami i pikaczu face, że część poszła głosować na AfD.
Zaloguj się aby komentować