Za każdym je⁎⁎⁎ym. Jak dobrze pamiętam to któryś z kucy się chwalił, że on to do wszystkiego doszedł sam bez pomocy i mieszkał w akademiku, i miał stypendium
#polityka #usa #bekazprawakow

Za każdym je⁎⁎⁎ym. Jak dobrze pamiętam to któryś z kucy się chwalił, że on to do wszystkiego doszedł sam bez pomocy i mieszkał w akademiku, i miał stypendium
#polityka #usa #bekazprawakow

@maximilianan https://youtu.be/4Dc83ClqMZM yeeeeeeep XD
Zaloguj się aby komentować