Z miesiąc mnie nie było, ale było to spowodowane wyjazdem na Ukrainę i nadrabianiem zaległości w "prozie dnia codziennego".


Mimo w ostatnim czasie udało się chłopakom z 8 SSO dostarczyć:


  • 25 kompletów kamizelek kuloodpornych z miękką i twardą balistyką (ceramika) i hełmów podarowanych przez Fundację "Żelazny"

  • plecak medyczny wraz z wyposażeniem

  • 15 letnich śpiworów z moskitierami.

  • 10 słuchawek aktywnych z mikroportami.

  • 3 kolimatory Vortex.


Aktualnie szykujemy dla nich powiększalniki do kolimatorów (jeden już mamy dzięki dobrej duszyczce), 2 lunety noktowizyjne, 1 lunetę termowizyjną, drona mavic 3, jak i zbieramy na auto dla nich, ponieważ ich Navara przekazana przez Exena już 4 raz jest klepana.


Zbieramy równie na camelbaki, buty, hamaki i plecaki:'


https://zrzutka.pl/pnmz2p - auta


https://zrzutka.pl/64w9a4 - sprzęt ochrony osobistej


Dodatkowo chłopaki z 3 SSO otrzymali od nas zestaw dla snajpera - lunetę obserwacyjną i dalmierz.


https://streamable.com/ceqo4r


Pomogliśmy zakupić dom Margo z Kupiańska, która przeżyła piekło "ruskiego miru" - więcej szczegółów już wkrótce.


https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/od-smierci-z-rak-rosjan-uratowaly-ja-psy-teraz-traci-dom/c6d1dnt?utm_campaign=cb&fbclid=IwAR3kuU3C8sWXL6AG7fzI3Zi5RsUTU7dlMsxHVZn_QxhyybhyFK6c3xDnzlQ


Nasza Fundacja została również odznaczona na wniosek 47. Brygady Zmechanizowanej "Magura" Honorową Odznaką Sił Zbrojnych Ukrainy "Za pomoc wojsku". Jest ona nadawana przez Głównodowodzącego ZSU Walerija Załużnego.


#ukraina #wojna #aryocontent

5441b65d-f91d-4440-b85d-60c47cb1e37a
9b5a4a64-190d-4739-bf65-e47386fe2165

Komentarze (29)

@Festung https://www.wprost.pl/swiat/11028598/ukrainski-parlament-upamietnil-stepana-bandere-antypolskie-i-haniebne.html - pomysł, jeśli taki załużny robi sobie fotkę z takim śmieciem, to tu nie ma miejsca na pisanie, że się czegoś nie wie. Zwyczajnie jesteś ignorantem i masz gdzieś prawdę. Panie festung. Festung. Ukry mordowały polskich cywili w czasie powstania Warszawskiego, bardzo pomogli niemieckim smieciom. Oba faszystowkie narody. Do dziś. Nihil novi. Niczym te gniazda dybnie różnią się od faszystów ruskich, którzy nazwali miasto imieniem bandyty, odpowiedzialnego za Katyń, ukryza to mają nowe ulice bandery.

Zaloguj się aby komentować