Wróciłem z krótkiej posiadówki na RODOS u rodziny, zeszła rozmowa na temat samochodów, wuj odpalił się, że elektrykiem by nie jeździł, choćby mu za darmo dawali.
Oczywiście musiałem to podsumować: gdyby nie pił tyle i nie zabrano mu prawa jazdy, mógłby jeździć i elektrykiem.
Coś czuje, że za szybko mnie nie zaprosi
#bekazpodludzi #motoryzacja #heheszki