Wrócę jak przeczytam książkę (lub dwie), a że czytam powoli, to trochę zejdzie. Staram się nie rozpraszać, stąd brak aktywności. Jak coś to zaglądam do prywatnych wiadomości czasem. XD
(Duch króla Leopolda)
#perypetiedziwena

Wrócę jak przeczytam książkę (lub dwie), a że czytam powoli, to trochę zejdzie. Staram się nie rozpraszać, stąd brak aktywności. Jak coś to zaglądam do prywatnych wiadomości czasem. XD
(Duch króla Leopolda)
#perypetiedziwena

Zaloguj się aby komentować