Wpadł mi ban na rogalach za obrażanie użytkowników. Problem w tym, że ja się tam pilnuje i największym wyzwiskiem z mojej strony było "głąb" xD za to bardzo chętnie mówiłem o pisie, więc mogło ich zaboleć
#wykop #bekazpodludzi
Wpadł mi ban na rogalach za obrażanie użytkowników. Problem w tym, że ja się tam pilnuje i największym wyzwiskiem z mojej strony było "głąb" xD za to bardzo chętnie mówiłem o pisie, więc mogło ich zaboleć
#wykop #bekazpodludzi
@maximilianan jestem adminem w paru miejscach i nigdy nikogo za poglądy nie zbanowalem. co w sumie jest frajerstwem, bo musze sie meczyc z lewakami. motyla noga to nie jest obrazliwe slowo, to tylko przeklenstwo. ale jakiekolwiek wyzwiska w strone rozmowcow swiadcza o chamstwie, i dla chamstwa nie powinno byc tolerancji.
@maximilianan a co jest nie tak z lewakiem? ładne to słowo nie jest, ale zjawisko o wiele gorsze. zreszta mnie tez prawakiem nazywają, czy kucem, i sam siebie tak czasami nazywam, nie czuje w tym nic obraźliwego. to nie wyzwisko, tylko konkretne określenie. tak jak zdrajca. jesli ktos jest zdrajcą, to mozna go tak nazwac.
Zaloguj się aby komentować