Witam wszystkich zainteresowanych #anonimowehejtowyznania !

 

Wiem że wiele osób czekało na finalizację tego projektu na Hejto i choć było kilka mniejszych lub większych problemów, to już dziś mogę ogłosić że AHW można już dziś zacząć używać/testować!

 

Link do AHW: https://anonimowehejto.pl

 

Kilka drobnych informacji:

 

  • Starałem się przetestować funkcjonalność AWH w jak największym stopniu lecz jak to czasami bywa, mogą wyjść jakieś nieplanowane problemy o których wcześniej nie myślałem, więc proszę o zgłaszanie błędów na priv lub githubie.
  • Niestety nie miałem czasu myśleć nad moderacją, więc na dzień dzisiejszy jestem tylko ja. Otrzymałem już kilka zgłoszeń od osób które są zainteresowane pomocą w tej sprawie.
  • Nie wiem na jakiej zasadzie działało akceptowanie wpisów na wykopie, więc postaram się akceptować większość rzeczy które nie są w żaden sposób obraźliwe dla innych itd. ale jeśli jest ktoś tutaj kto był już kiedyś moderatorem lub pomagał w podobnym temacie, to zapraszam na PM.

 

Mam nadzieję że infrastruktura się nie "wysypie" (korzytam na razie z konta z darmowym dostępem do ograniczonych zasobów), więc jeśli zauważycie jakieś problemy z działaniem, to dajcie znać w komentarzu lub w prywatnej wiadomości.

 

Zapraszam każdego zainteresowanego do testowania!

 

#anonimowehejtowyznania #hejto

64c840a8-0f10-4a6a-aa27-1af3eca250a7
kazio1616

świetna inicjatywa, brakowało tu tego, super, że się za to zabrałeś!

6
HannibalLecter

@kazio1616 Dzięki! Postaram się go rozwijać w miarę możliwości lecz również zależy od tego czy projektem będzie cieszył się zainteresowaniem. Pozdrawiam!

3
Man_of_Gx

@HannibalLecter Dziękujemy Panie Hannibalu, życzymy smacznej łydki czy co pan tam lubi

 

Gx

10
Janusz_Nosacz

@Man_of_Gx wątrobę, z bobem i odrobiną Chianti.

2
0
blablator

@HannibalLecter o co chodzi, teraz na hejta beda te same chujowe prowo co na wysropie?

0
HannibalLecter

@blablator Wystarczy zablokować tag jeśli nie chcesz oglądać tych "prowo". Ja nikogo nie zmuszam do czytania tych postów. Pozdrawiam

2
woohoo

@HannibalLecter super że się nie poddałeś!

3
Kazix

największy rak wykopu również na hejto, dziękuję

0
weirdo2k23

@HannibalLecter {"timestamp":"2023-03-08T2115.891Z","status":400,"title":"Invalid Request","error":"SyntaxError","message":"Request was malformed or bad request","path":"/"} walidacji nie ma po froncie żadnej, nacisnąłem tylko przycisk wyślij :d

0
Mr.Mars

@HannibalLecter Wielkie podziękowania za twoją pracę włożoną w ten projekt.

1
HannibalLecter

@Mr.Mars Nie ma problemu! Mam nadzieję że użytkownicy będą korzystać. Dopóki będzie potrzeba i chęć korzystania, to ja będę starać się utrzymywać i rozwijać AHW. Pozdrawiam!

1

Zaloguj się aby komentować