@bartek555 jeżeli wyciska się powyżej 150kg to tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) to tylko taki żart, że chłop musi być wielki i dźwigać ciężary a nie jakieś crossfity, modne opaski itp.
@Dudleus ja waze 100 i wyciskan 150, a nie jest to zbytnio dobry wynik. Kolega przy 90 kg wyciska 240. No moze i jest wielokrotnym mistrzem polski i europy ;)