W zeszłym roku każdą transakcję bankową dotyczącą #lego odpowiednio tagowałem. Dzisiaj spojrzałem ile łączenie wydałem w roku pańskim 2022 na klocuszki. Wyszło 20k. Nie wiem czy mnie pojebało już czy jeszcze nie. Ile wy wydaliście?
W zeszłym roku każdą transakcję bankową dotyczącą #lego odpowiednio tagowałem. Dzisiaj spojrzałem ile łączenie wydałem w roku pańskim 2022 na klocuszki. Wyszło 20k. Nie wiem czy mnie pojebało już czy jeszcze nie. Ile wy wydaliście?
@rybeusz ja w zeszlym roku sie obkupilem i w tym roku oszczedzam. Niestety weszly inne wydatki zyciowe.
Poza tym po podwyzkach zaczynam miec watpliwosci, czy mnie na to stac. Serio. A wcale zle nie zarabiam. Po prostu wszystko poszlo w gore i coraz trudniej mi wydac lekka reka cokolwiek.
W zeszlym roku z tego co widze wydalem okolo 10k.
W tym roku kupuje teraz wiecej malych zestawow, czesci luzem lub po prostu mixow.
@damw Właśnie trochę liczyłem że powiesz ile mniej więcej xD Miałbym punkt odniesienia xD
@Szuwar Dla mnie to taki powiew słodkich wspomnień beztroskiego dzieciństwa. Mocno mnie to relaksuje.
@SUQ-MADIQ Też sobie zadaje to pytanie. W tym roku zdecydowanie ograniczę wydatki. Chociaż samoloty to nie moja bajka xD
@tak_bylo 1/4 tego to będzie na handel. Resztę składam.
Ogólnie zamysł mam taki żeby robić filmiki poklatkowe i komiksy. Dobierając zestawy w tyle głowy mam już sceny do nagrania. Oczywiście póki co niewiele z tego wyszło xD Póki co przerabiam wolny pokój na takie mini studio.
@Allez zależy od konkretnej serii, zestawu oraz momentu kiedy sprzedajesz. Takiego modulara po wycofaniu ze sprzedaży spokojnie pogonisz przynajmniej za cenę jaką go kupiłeś (a może nawet katalogową). Czasami ceny idą nawet powyżej. A są serie, gdzie takich cen nie dostaniesz - np friends, vidiyo, niektóre creator itd.
Inne przykłady serii dobrze trzymających cenę to Creator Expert/ Icons, większość Ideas, niektóre Technic
ja mam tyle klocków z dzieciństwa i pomysłów co z nich zbudować, że nie potrzebuję na razie dużo nowych, czasami jak złapię okazję jakiejś używki na OLX, to biorę n.p. od jakiegoś szczyla na OLX kupowałem drona i zobaczyłem jakie ma inne oferty i kupiłem kilka pierdół w tym picrel, dostałem go złożonego, ale być może złoże alty i zbuduję go od nowa, a potem pójdzie na display z kolekcją moich mniejszych creatorów 3in1

Zaloguj się aby komentować