@Felonious_Gru wiec czemu pokrojone produkty na tacy kosztuja horreandalnie duzo? 40zl/kg to salatke u nas to duzo? Na tej tacce jest 0,5kg. No i to jest tylko jeden przyklad
Serio to jest traktowane jako drogie jedzenie? 20 lat temu pracując w stanach jako świeżak dostałem na start 11$/h za pracę nie wymagająca żadnych kwalifikacji więc pracowałbym na to całe 2 godziny. Chociaż wtedy za dniówkę można było zrobić zakupy na cały tydzień.