W trakcie robienia brioszki najbardziej lubię moment, w którym dodaje się masło. Zawsze wtedy myślę WIĘCEJ MASŁA! CIASTO WCHŁONIE!
#bojowkapiekarska #pieczzhejto
Ciasto jeszcze parzy, a już znika w brzuchach domowników 🙈

W trakcie robienia brioszki najbardziej lubię moment, w którym dodaje się masło. Zawsze wtedy myślę WIĘCEJ MASŁA! CIASTO WCHŁONIE!
#bojowkapiekarska #pieczzhejto
Ciasto jeszcze parzy, a już znika w brzuchach domowników 🙈

Zaloguj się aby komentować