Hejto.pl
VKIE - WCIĄŻ JESTEM CHORY (prod. BEATHOVEN) kiedy mam 190 BPM, to czuje się najlepiej https://youtu.be/9XwlUoCoaeA - Half_NEET_Half_Amazing - Hejto.pl