@dez_ chcesz powiedzieć, że takie wspaniałe nuklearne mocarstwo nie potrafi bronić swoich granic oraz nieba w obszarze swojej potęgi ? A tylko niedobitki niezdarnie bronią stolicy ?
@alaMAkota Nie no, obrona ruskich granic i nieba jest obecna, aktywna i niezmienna od blisko 100 lat. Tyle tylko że nazywa się "Wania z kałachem" i ma pewne ograniczenia
@Pstronk to jest 1:1 sytuacja z wormsów, kiedy robak twojego rywala jest odrzucony tak mocno, że po wylądowaniu strąca twojego własnego robaka do wody XD