Trochę odpłynęli z tymi czołgami. Wojna na Ukrainie pokazała, że czołgi ugułem chooya warte wobec dronów i lotnictwa. Jak chcemy się liczyć to drony przede wszystkim. Czołgi w obecnych czasach to się nadają tylko na defiladę. #wojsko
Komentarze (13)
czołgi są c⁎⁎ja warte i dlatego Ukraińcy błagają o każdą ilość zachodniego sprzętu pancernego?
@grzyp-prawdziwek Janusz Korwin Mikke! Natychmiast zostaw ten internet i wracaj do piwnicy!
@grzyp-prawdziwek drony, lasery, koks, wóda, dziwki
Czołgi są warte ekspercie. Tylko musisz mieć jeszcze czym walczyć w powietrzu, żeby czołg dojechał z punktu a do b.
Coś ci się ekspercie pojebało. To nie „czołgi są chooya warte" tylko „ruskie czołgi są chooya warte".
Pozdrawiam
@grzyp-prawdziwek Widzę jesteś w marcu 2022 kiedy ruskie nie mieli OPL i szli ładnymi kolumnami (które były niszczone ostatecznie artylerią, a namierzane przez drony).
Jak chcesz przy pomocy dronów odbijać terytoria? Czym chcesz nacierać? Ukraińcy cały czas płaczą o czołgi i transportery, gdyby to dostali w zeszłym roku, to może ruskie by się tak nie zdążyli okopać mocno na południu.
@grzyp-prawdziwek wiadomka mordo, miasta zajmiesz wylacznie samolotami i dronami xD
@Pirazy a po co zajmować?? Robisz to samo co z Warszawą w 44 i ludność sama sphyerdala z gruzów poza miasto.
@grzyp-prawdziwek przecież ruskie dokładnie tak zrobili z zajętymi terenami
@grzyp-prawdziwek takie pierdolenie jest od 60 lat a jakos nikomu nie udało sie zrezygnowac z czołgów xD
@grzyp-prawdziwek szczegolnie walczac na swoim terytorium xD
@grzyp-prawdziwek niezła próba panie Bartosiak. Prawie kupiłem Armię Nowego Wzoru.
Prawie.
Komentarz usunięty
Zaloguj się aby komentować
