Tego roku komary będą dokuczać okrutnie.
Idę ja, a za mną ze 200 komarów, gdzie do ch#ja.
2k23 był pod tym względem dużo lepszy
Nie polecam wycieczek do lasu bez wspomagaczy
#lesnapracbaza #pracbaza

Tego roku komary będą dokuczać okrutnie.
Idę ja, a za mną ze 200 komarów, gdzie do ch#ja.
2k23 był pod tym względem dużo lepszy
Nie polecam wycieczek do lasu bez wspomagaczy
#lesnapracbaza #pracbaza

no MUGA STRONG ma 50% deet, tobie wszystko jedno ale komarom już nie
@ZmiksowanaFretka Ej, ja właśnie napisałem że ma mieć dużo DEET, a piszesz mi, że "mi wszystko jedno".
Po prostu nie napalam się na reklamowanie żadnej marki. Są do kupienia środki z 75% i 80%, ale tak naprawdę tak długo jak jest 30% i więcej, dokładnie zaaplikujesz wszędzie, i powtarzasz co 6-8 godzin, to jest skuteczne.
A jeśli chcesz absolutnej ochrony, to permetryna jest i tak lepsza, tylko bardziej toksyczna.
@Curumo muga to u mnie must have na spływach. Właściwie trzeba patrzeć na DEET w składzie i omijać te wszystkie nieefektywne psikadła, którymi bardziej się udusisz, niż ochronisz
btw jak nie ma się nic specjalistycznego , polecam olejek waniliowy do ciasta
Zaloguj się aby komentować