cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2025-09-23T20:03:19+02:0033#takasytuacja #alkoholizm 1 i 1/3 roku za mną3317Udostępnij
cebulaZrosolu2025-09-23T20:34:14+02:006@Djnx no słuchaj się go! Może i jego mózg zamienił się w twaróg ale jeśli o zaprzestanie chlania chodzi to się chłop zna @AdelbertVonBimberstein
Djnx2025-09-23T20:35:50+02:005@cebulaZrosolu @AdelbertVonBimberstein Macie rację. To już jest ten wiek. Ostatni dzwonek. Walka trwa i idzie w dobrym kierunku. Ps. dzisiaj jadłem twaróg
DzejZi2025-09-23T21:02:41+02:002Brawo ty ! U nas za chwile minie rok i 9 miesięcy. Odstawiłem z żoną na sylwestra.
NooT★2025-09-23T22:26:40+02:002Gratulacje, ja od kilku miesięcy odstawiłem i na razie bez problemu się trzymam. Chociaż nigdy z tym problemu nie miałem xD