AndrzejZupa★Gruba rybaw Hydepark2025-06-14T09:58:19+02:0041Taka sytuacja¯\_(ツ)_/¯ #lotnictwo #podrozujzhejto #pokazylotnicze417Udostępnij
FoxtrotLima★2025-06-14T10:04:25+02:008@AndrzejZupa mmm, kerozynka. Kto nie lubi? A noszenie breloka z Iskrą to jak noszenie breloka z Polonezem Caro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
groman43★2025-06-14T10:31:21+02:003@FoxtrotLima Zapach kerozynki rano budzi lepiej niż najlepsza kawusia
AndrzejZupa★2025-06-14T10:38:23+02:004@FoxtrotLima to angole…przylecieli specjalnie na pokazy. Szacunek ode mnie za tę iskrę.
bori★2025-06-14T11:06:33+02:005@SuperSzturmowiec World Trade Center, 11 września 2001 roku, godzina 8:46
AmAd2025-06-14T11:44:47+02:001@AndrzejZupa kończcie te pokazy bo puki fruwacie nam strzelać nie wolno.