Szymek znowu z RiGCzem
Długi tweet, dlatego na jednym screenie się nie zmieściło
Całość tutaj: https://x.com/szymon_holownia/status/1890714293366088113
#wiadomoscipolska #ukraina #bekazpisu
#polityka

Szymek znowu z RiGCzem
Długi tweet, dlatego na jednym screenie się nie zmieściło
Całość tutaj: https://x.com/szymon_holownia/status/1890714293366088113
#wiadomoscipolska #ukraina #bekazpisu
#polityka

@emerald_city przecież do wyborców konfy czy innych odklejonych jeszcze na prawo od PiSu taki przekaz nie dociera... Oni tak są zaślepieni nienawiścią do Ukraińców, że nie potrafią łączyć tych kropek. Ze jak Ukraina dalej będzie walczyć, to Rosja będzie coraz więcej tracić i my będziemy dłużej żyć w pokoju.
Zaloguj się aby komentować