Świetny wywiad z Panem Prezydentem, zwykła rozmowa bez obrażania i tanich chwytów erystycznych. Odtrutka od tych wszystkich oficerów politycznych.
https://youtu.be/mJXhAdhWwBQ?si=u7FyAQPwbwpdGf8A
#polityka
Świetny wywiad z Panem Prezydentem, zwykła rozmowa bez obrażania i tanich chwytów erystycznych. Odtrutka od tych wszystkich oficerów politycznych.
https://youtu.be/mJXhAdhWwBQ?si=u7FyAQPwbwpdGf8A
#polityka
@niepopularna_opinia Aaa sory bo ty na czarno u większości. Ogólnie dudu dał dupy, sam wywiad w miarę ok.
@niepopularna_opinia unikając odpowiedzi na większość pytań a jak już odpowiedział to walnął że Krym w sumie jest bardziej rosyjski
@wewerwe-sdfsdfsdf Powiedział, że odbicie Krymu będzie bardzo trudne i historycznie dłużej należał do Rosji, niż do Ukrainy. Nie widzę w tej wypowiedzi kłamstwa.
@niepopularna_opinia Co się wydarzy jeśli Rosja zaatakuję Estonie/Łotwę i Trump będzie u władzy wg dudu?
@niepopularna_opinia no tak, ale nie powinien tego mówić jako głowa państwa sprzymierzonego.
Dał dyplomatyczne przyzwolenie na tą aneksję.
@niepopularna_opinia Przesłuchaj jeszcze raz ten fragment i wyciągnij trochę więcej informacji i masz racje tak powiedział o Trumpie.
@niepopularna_opinia Napisałem konkretnie. Co dudu odpowiedział na pytanie odnośnie "państw bałtyckich" ? Będziemy bronić czy nie ?
@paulusll Nie napisałeś konkretnie, nie mam zamiaru oglądać całego wywiadu jeszcze raz, bo ty nie umiesz zadać pytania.
Wywiad bezbarwny. Mazurek był sobą w łagodnym wydaniu czyli wydaniu jakie ma dla przedstawicieli PIS. Stanowski natomiast ewidentnie nie był przygotowany merytorycznie, a odnoszę też wrażenie, że ewentualne konsekwencje tego wywiadu zjadły go wewnętrznie przez co nie zadawał pytań niewygodnych. Ograniczał się do drobnych pytań anegdotycznych. Reasumując prowadzący się nie popisali, byli nijacy i dali dużo mówić PAD, a jak historia uczy, niektórym wystarczy dać mówić by sami się skompromitowali ... i tak oto mamy skandal polityczny na skalę międzynarodową xD
@100mph Mazurek był taki jak zawsze. Stanowski, też był taki jak zawsze. Stanowski i Mazurek mają ugruntowaną pozycję w mediach, więc gadanie o jakichś "konsekwencjach" jest śmieszne. To chyba u was w głowie są skandale polityczne, jak ktoś stwierdza fakty.
@niepopularna_opinia niechęć do megalomanów i trolli to akurat naturalny odruch w zdrowej społeczności.
@rakokuc Jeszcze gdyby za tym szły jakieś realne argumenty, a nie powtarzane spiny funkcjonariuszy politycznych.
@niepopularna_opinia no poporstu tutaj nie ogladamy funkcjonariuszy pisu lizacych rowa dudusiowi - ktory jest najgorszym prezydentem w historii polski. A to jest wyczyn bo poprzednicy tez nie byli najwyzszych lotow.
Zaloguj się aby komentować