Stalo sie.
Wystawilem nasze mieszkanie na wynajem od sierpnia. Ciekawe czy zdaze do tego czasu podlaczyc wode w domu xDdd
#architektura #budujzhejto #budowadomu #budownictwo
Stalo sie.
Wystawilem nasze mieszkanie na wynajem od sierpnia. Ciekawe czy zdaze do tego czasu podlaczyc wode w domu xDdd
#architektura #budujzhejto #budowadomu #budownictwo
Zaloguj się aby komentować