Średnie miesięczne wynagrodzenie po opodatkowaniu:
#ekonomia #polska #europa #swiat #zarobki

Średnie miesięczne wynagrodzenie po opodatkowaniu:
#ekonomia #polska #europa #swiat #zarobki

> Nie wiem po chuj te dane są publikowane, skoro są nawet gorszej jakości niż mi się intuicyjnie wydawało.
@wombatDaiquiri Też nie wiem. Zakładam że skarbówka i tak ma dane o dochodach wszystkich podatników. Więc nie byłoby trudne zrobić aplikację która co roku wyciąga i opracowuje dane dla całej populacji.
@Dudlontko zarobki to jedno, a druga rzecz to koszty życia, które są tam ogromne, zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę np. edukację dzieci. Nie mówiąc o 50 stopniowych upałach.
Regularnie chcą mnie zatrudnić na miejscu, bo brakuje im specjalistów z mojej branży, ale jednak srednio uśmiecha mi się pracować dla instytucji finansujących terroryzm. No i alkoholu średnio można się napić, a czasem lubię zimne piwko wypić
Zaloguj się aby komentować