@sireplama tak to mniej więcej wygląda na tablecie. Całkiem przyjemnie się rysuje. xd
#gownowpis #perypetiedziwena [Ibis Paint]

@sireplama tak to mniej więcej wygląda na tablecie. Całkiem przyjemnie się rysuje. xd
#gownowpis #perypetiedziwena [Ibis Paint]

@Tomekku to Android, a czy polecam, to zależy. Jak nie przeszkadzają ci ograniczenia tego systemu, to tablet jest świetny. Dużo zależy od tego, czego potrzebujesz. Do rysowania jest świetny. Mocy ma w sam raz, choć nie jest to Snapdragon 8 gen 3, czy 8 elite, a Mediatek Dimensity 8300, który jest na poziomie Snapdragona 8 gen 1. Można używać jak komputera, można streamować aplikacje na komputer, można używać, jako dodatkowego monitora, albo podłączyć do monitora. Ogólnie mam wrażenie, że to urządzenie klasy prawie premium - pod względem opcji - za cenę ze średniej półki. No i są karty pamięci - slot z obsługą do 1TB. Bo teraz modne jest wycinanie tej opcji i narzucanie absurdalnej ceny za wyższą pamięć.
Zaloguj się aby komentować