Siema. Dawno mnie tu nie było, ale z uwagi, że tamto gówno zmieniło się dziś na papaj.pl to nie da się przeglądać. Ciekawy jestem czy tu też już nie można przeklinać, czy jednak serwis pozostał normalny? #pytanie

Komentarze (36)

@beer_man wulgaryzmy są cenzurowane ze względu na wymagania reklamodawców: https://www.hejto.pl/wpis/hej-hejto-chcemy-podzielic-sie-z-wami-kilkoma-waznymi-informacjami-dotyczacymi-f ale jest to do wyłączenia w ustawieniach


Natomiast jeśli chodzi o rzucenie sobie czasem mięsem, to ja (jako moderator) nie mam z tym problemu, przynajmniej dopóki nie zaczniesz tym mięsem rzucać w stronę innych użytkowników. Jesteśmy dorośli wszyscy mam nadzieję

@bojowonastawionaowca Nie no jasne, nie chodzi mi o to żeby komuś ubliżać (a na pewno nie bez powodu ) Chodziło mi bardziej o sporadyczne rzucenie kurwą. Dzięki za odpowiedź bo chyba trzeba ponownie szukać jakiejś alternatywy dla tamtego ścieku bo co raz bardziej tam wieje chujem.

@beer_man Od czasu, kiedy zabrakło na portalu trolli politycznych, to niczego na nim już nie brakuje.


Czasem się jakiś nowy przypląta, ale z reguły szybko wylatuje.


I moderacja już niestety nie banuje za bycie przegrywem, ale cały czas tutaj raczej nikt się z nimi nie cacka.

@Rimfire Tam mam poblokowane wszystkie przegrywy, mangozjeby (chociaż to w sumie to samo), politykę, patostreamy, patogale, a gówno wciąż bokiem się przebija niestety. A teraz jeszcze papajem spamują, że już całkiem się odechciewa.

@beer_man staram się dbać o efektywne korzystanie z tagów przez użytkowników


Tak wyglądają tagi obowiązkowe (za Zasadami moderacji), więc jak nie chcesz jakichś treści oglądać, to wystarczy te tagi zablokować i będzie spokój

6fba3f51-56cb-4051-8b35-7ba60cbe462c

@skorpion Czemu miałbym nie tagować? Tzn. wiem, że nocna tam jest spierdolona i tego nie robi, ale ja nie praktykuję takich rzeczy.

Ja konto mam chyba ze 2 lata, od czasów gówno.2.0, ale właśnie problem był w tym, że mało osób tu przyszło i trochę nie było nawet z kim pogadać.

Zaloguj się aby komentować