"Szampany strzelają w polskich domach! 3 sekundy tylko straty i jeszcze do tego szybciej od zespołowego kolegi" xD #f1 #heheszki #kubica
"Szampany strzelają w polskich domach! 3 sekundy tylko straty i jeszcze do tego szybciej od zespołowego kolegi" xD #f1 #heheszki #kubica
Zaloguj się aby komentować